Ve školním roce 2025/2026 nasbírala naše škola opět nespočet úspěchů. Odměnou úspěšným reprezentantům byl výlet, který byl naplánován na pátek 19.6.
Sraz byl ráno u restaurace Na Kocandě, odkud jsme vyrazili na raftech směr Dolní Žleb. Průjezd nádherným kaňonem Labe jsme si za parádního počasí zpestřili několika „koupačkami“ v osvěžující vodě. Od přívozu v Dolním Žlebu následoval pětikilometrový pěší výlet. Ten začal lehce stoupající sekcí „za odměnu“ po zelené směr Belveder a Labská Stráň, odtud dále po žluté do Arnoltic na místní hřiště. Zde nás čekala odměna v podobě smažáčku s hranolkami a osvěžující drink. U oběda nás poctil návštěvou místní rezident pan ředitel Skála. Následoval návrat busem do rozpáleného Děčína.



