Máme rádi aktivní pobyt v přírodě.

Jsme pohybově aktivní, a proto dosahujeme sportovních úspěchů.

autor: administrator | datum: 30.03.2016

Den Země, exkurze, besedy, soutěže a možná přijde i kouzelník. Čtěte!

I letošní celostátní kolo pěvecké soutěže KARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK pro nás skončilo úspěchem.

autor: administrator | datum: 29.03.2016

V úterý 29. 3. ovládli naši florbalisté finále okresní florbalové ligy, které proběhlo v tělocvičně ZŠ Dr. Tyrše.

„Být či nebýt? To je, oč tu běží!" Na to nám samozřejmě neodpověděl pan Shakespeare, ale dva sympatičtí herci z Divadélka pro školy v Hradci Králové.

Celý předjarní týden od 14.-18.3. sbíraly děti z prvního stupně šlápoty, které si lepily na své herní plány. Každá cesta pěšky nebo hromadným dopravním prostředkem do školy nebo ze školy znamenala jednu stopu pro svoji třídu. Kdo je jarním vítězem soutěže? Kdo získává příspěvek na svůj třídní výlet?

autor: administrator | datum: 28.03.2016

V předvelikonočním čase proběhly tradiční matematické soutěže. Kdo je nejlepším matematikem školy? Čtěte.

autor: administrator | datum: 23.03.2016

V březnu jsme my, sedmáci spolu se šesťáky, navštívili ústecké muzeum. V popředí našeho zájmu byla hlavně výstava Staré pověsti české.

autor: administrator | datum: 21.03.2016

Žáci ZŠ Kamenická v uplynulém týdnu potvrdili sportovní všestrannost zástupců naší školy, když v okresních kolech basketbalového AND 1 Cupu získali dvě stříbra, navíc bez jediného závodního hráče v sestavě!!!

V sobotu 19. 3. 2016 vyjeli členové školního turistického kroužku do Lísky u České Kamenice.

autor: administrator | datum: 17.03.2016

Mladší žáci (ročníky nar. 2002 – 2004) ZŠ Kamenická získali ve dnech 10. – 11. 3. v Benešově u Prahy bronzové medaile na Mistrovství republiky ve florbalu.