Máme rádi méně tradiční sporty...

Máme rádi aktivní pobyt v přírodě.

Jsme pohybově aktivní, a proto dosahujeme sportovních úspěchů.

autor: administrator | datum: 10.04.2018

Naši žáci z pátých tříd obhájili v pátek 6. 4. titul na turnaji o Pohár firmy DeCe Computers, jehož konání se po několika letech přesunulo z Křešic do tělocvičny ZŠ Dr. Tyrše.

autor: administrator | datum: 03.04.2018

Letos odjeli do Karlových Varů reprezentovat naši školu VÁCLAV PAVLÍK (kategorie A1) a DOMINIKA SEJKOROVÁ (kategorie B).

autor: administrator | datum: 27.03.2018

Florbalistům z 1. stupně jen těsně unikl postup na Mistrovství republiky, když 20. 3. skončili v Národním finále – Západ na bramborové pozici.

autor: administrator | datum: 26.03.2018

V sobotu 24.3. 2018 se členové turistického kroužku vydali do Chřibské.

První jarní výlet byl stále ještě ve znamení zimy, ale nás to neodradilo.

Naším cílem tentokrát byly Chřibské vodopády.

autor: administrator | datum: 25.03.2018

Obrovský a málo očekávaný úspěch zopakovali starší žáci naší školy, když rok po zisku titulu mistrů republiky ve florbalu postoupili opět do finále a od obhajoby trofeje je dělil jen malý kousek…

autor: administrator | datum: 15.03.2018

Ve čtvrtek 15. 3. obhájili naši starší žáci titul v okresní florbalové lize, což se jim povedlo potřetí v řadě!!!

Ve středu 14. 3. proběhlo v DDM Děčín okresní kolo recitační soutěže. Naši školu reprezentoval v II. kategorii žáků 4. – 5. tříd Josef Procházka, který si svým vynikajícím výkonem zajistil postup do krajského kola v Lounech. Všichni budeme Pepovi držet palce!!!

autor: administrator | datum: 09.03.2018

V okresním finále sportovní gymnastiky získala mladší děvčata 2. místo. Starší žákyně skončily bramborové.

autor: administrator | datum: 05.03.2018

Dne 1. března se konaly dvě besedy o zdravé výživě, jedna pro 1. stupeň a druhá pro 2. stupeň. Připravily jsme pro vás zprávy o jejich průběhu.

Co nás čeká v prvním jarním měsíci? Čtěte!