Šachový turnaj 2024

Dne 27.5. se ve škole uskuteční šachový turnaj.

Šachový turnaj se povedl. Takto jednoduše lze zhodnotit akci na které se podíleli studenti Evropské obchodní akademie (tým Odborníci na vše), realizační skupiná žáků naší školy, zástupce SK Děčín p. Papay. Po informační kampani na škole se na tento turnaj přihlásilo 30 žáků všech věkových kategorií. Přípravnou část této akce měli na starost především studenti EOA. Podpůrný tým naší školy zajistil kvalitní online stream z turnaje. SK Děčín na tuto akci zase zapůjčil materiál v podobě šachovnic a hodin spolu se SW který pomohl při vyhodnocování výsledků. Zajímavou součástí turnaje bylo i ohodnocení úspěšných aktérů. Ceny totiž dodala firma KFC. Na základě hojné účasti a dle reakcí účastníků nezbývá než dodat, že příští rok do toho jdeme opět.

Výsledková listina

kategorie 2.st.