Okresní triumf paťáků v přehazované

Soutěž proběhla ve středu 11. 1. v tělocvičně ZŠ Březová za účasti pěti družstev.

Hrálo se systémem každý s každým, zápasy se hrály na dva vítězné sety do 15 bodů. Jednalo se o smíšenou kategorii, ze šesti hráčů v poli musely být vždy nejméně dvě dívky. Nácviku na turnaj jsme věnovali dvě dvouhodinovky sportovní výchovy a to přineslo své ovoce v podobě jasného vítězství ve všech čtyřech zápasech.

V tom úvodním jsme se hlavně ve druhém setu trošku hledali, ale i tak jsme porazili domácí Březovku A 2:0 (15:5 a 15:13). Od druhého zápasu už se rychlík s názvem Kamenická rozjel naplno a přejel všechny soupeře bez ztráty jediného setu, když jsme postupně zdolali Máchovku (15:5, 15:7), Komenčák (15:3, 15:8) a Březovku B (15:6, 15:6). Turnaj se odehrál za účasti reportéra České televize a reportáž by měla být k vidění na programu ČT D, pravděpodobně ve zprávičkách v sobotu od 18:40.

Sestava: Šulc, Polák, Semirád, Fišer, Švarc, Brotánek, Houdová, Chlumská