Informace z adaptačního pobytu 6.ročníků

Šesťáci nám píší, jak se daří na adaptačním kurzu. A taky posílají pár fotek

2.10. 2023  

Ahoj mami, tati, babi, dědo, ségra, brácha. 

Dnes jsme na týden opustili rodné hnízdo a přesídlili do nedalekého Rumburku. Cesta dvouposchoďákemtrvala trošku déle díky pracím na silnici, ale kolem 10 hodiny jsme dorazili do hotelu Sportlife. Vybalili jsme si věci, všechny sušenky a brambůrky a společně si řekli, co bychom chtělli na našem čtyřdenním pobytu zažít. Úplně všichni jsme se shodli jsme na tom, že hlavně srandu, spousta z nás se shodla na tom že chceme hrát fotbal a beach volejbal, někteří se shodli na to, že chtějí diskotéku a opět všichni se shodli na tom, že nechceme žádné túry (plán s túrami úplně nevyšel, ale o tom až příště). Po obědě a poledním klidu jsme šli omrknout Rumburk. Dostali jsme rozchod a hned jsme ho využili a šli se nadlábnout do místní cukrárny. Povečeři (byly boloňské špagety a ty já mám moc rád) jsme si šli zatrsat na diskotéku, na které hraje nejlepší diskžokej široko daleko – pan učitel Novák. Pak už jsme museli odevzdat telefony, aby nás v noci příliš nerušily a šly do hajan.  

Tak já zase zítra napíšu. 

Váš šesťák  

 

 

3.10.  

Ahoj všichni. 

Ráno v 7 hodin budíček!!!!!!!!!!!! Po prvotním šoku jsme dovrávorali na snídani a hned po ní jsme se pustili do her. Takhle jsme si hodně dlouho nezasportovali a nezasoutěžili! Celé dopoledne jsme hráli měli o zábavu postaráno. Byla zapotřebí hodně dobrá fyzická kondice, hodně dobrá spolupráce v třídním kolektivu, abychom domluvili strategii a hlavně, jak se tak říká, bylo potřeba trochu toho sportovního štěstíčka. Musím říct, že nám hodně vyhládlo, a tak hurá na oběd. Po obědě následoval tradiční odpolední klid, a pak už nás páni učitelé a paní učitelky hnali do kopce. Dorazili jsme na rozhlednu Dýmník a obloukem se vrátili do hotelu. Mezitím jsme stihli v lese takovou menší strategickou hru, nakrmili kozy pod rozhlednou, skákali v týmech přes lano a hráli přetahovanou. Večer jsme zase zakončili diskotékou, kde pan učitel opět hrál to nejlepší ze svého playlistu. Do postele jsme zase padli jako zabití.   

Už musím jít spát, ať mám dost sil na zítra.  

Ahoj, Váš šesťák  

 

 

4.10.  

 

Ahoj všichni doma,  

 

dneska to bylo super. V noci nám sice málem odlítla střecha, jaký byl vichr, ale ráno se mraky rozestoupily a my jsme se mohli vrhnout do dalšího dne plného dobrodružství. Dopoledne jsme se rozdělili na třídy a opět si na vlastní kůži (někteří doslova i na jiné části těla) vyzkoušeli úskalí spojená s vrcholovými sportovními výkony. Nejvíc byla hra s lanem a zavázanýma očima, pak byla nejvíc hra s lanem a přeskoky a úplně nejvíc byla hra na důvěru. Stáli jsme na stole a potom jsme po zádech padali dolů a kluci a holky ze třídy mě museli chytit. Bezva vodvaz. Odpoledne jsme šli hrát fotbalgolf. To je super trouper hra, kterou hraje 2 hodiny 66 lidí a vždycky v ní vyhraje pan učitel Novák. Po večeři byla zase diskotéka. Tak já se už budu loučit, musím jít spát. Bylo nám řečeno, že spánek je důležitý. Hlavně pro paní učitelky a pana učitele.   

 

Tak zase zítra 

 

Váš šesťák  

 

Fotky z akce (bude doplňováno)

Vyhledávání

Zápis online 2021

Odkaz na online zápis 2021