Velká soutěž o malou šlápotu - jarní kolo

Celý předjarní týden od 14.-18.3. sbíraly děti z prvního stupně šlápoty, které si lepily na své herní plány. Každá cesta pěšky nebo hromadným dopravním prostředkem do školy nebo ze školy znamenala jednu stopu pro svoji třídu. Kdo je jarním vítězem soutěže? Kdo získává příspěvek na svůj třídní výlet?

Výsledkem bylo 2 107 vylepených stop. Znamená to, že jsme překonali podzimní kolo o jedinou stopičku. Pravdou ovšem je, že se soutěže zúčastnilo díky nemocem méně žáků než v podzimním kole. Vítězná 4.A obhájila svou pozici stejně, jako 4.B druhé místo. Třetí místo získala 5.A a narušila tak jasnou převahu čtvrtého ročníku.

Celkem se soutěže účastnilo 298 žáků (v podzimní části 328) což znamená, že v průměru každý získal 7,1 stopy (podzim 6,4).

Celý týden proběhl v rámci kampaně "Týden aktivit ZOOM - Děti v pohybu"

Těšíme se na další soutěžení na počátku podzimu 2016.