Týden v pohybu

Týden v pohybu patří k našim oblíbeným podzimním aktivitám.

Týden v pohybu se stal již tradiční součástí našeho programu. V těchto dnech probíhá v jednotlivých třídách program zaměřený n a pohybové a vzdělávací aktivity. Ani letos tomu nebylo jinak. Pro žáky čtvrtých a pátých ročníků připravili deváťáci branný den. Jednotlivé týmy procházely stanoviště, na kterých musely děti prokázat své znalosti i zručnost. Nechybělo poznávání rostlin a živočichů, stavba stanu, zdravověda, orientace na mapě, dopravní značky, ani oblíbená střelba.

Každá třída měla pestrou náplň i v ostatních dnech – beseda s pracovníky útulku pro opuštěná zvířata, zdravé svačinky, vzpoura úrazům, lezecká stěna, exkurze na zámek, do knihovny, k hasičům, benešovský zámek, botanická zahrada v Liberci, kamerový systém městské policie, muzeum civilní obrany…každý si přišel na své a za rok se zase těšíme.