Projekt Malý velký kamarád začíná už ve školce

Na začátku března se naše škola hemžila Včeličkami, Žabičkami, Beruškami, Krtečky, Motýlky a Sluníčky. To se mezi svoje velké kamarády přišli podívat předškoláci z Mateřské školy Liliová, se kterou úzce spolupracujeme.

Děti navštívily v ředitelně pana ředitele, prohlédly si školu, do které se již moc těší, a hlavně na ně čekalo to nejlepší – seznámení s našimi současnými osmáky, kteří se stanou jejich průvodci, rádci a velkými kamarády v jejich prvním školním roce. V několika učebnách byly pro děti připraveny aktivity zaměřené na rozvoj informačního myšlení – logické deskové hry, roboti, práce s tablety, či skládání lega podle zadání. Malé i velké projektový den moc bavil a společně si ho báječně užili.