Přehlídka dětských sólových recitátorů 2016

45. ročník recitační soutěže zná své okresní vítěze a naše škola má díky Natálii Jaborové svého zástupce v krajském kole.

Osm nejúspěšnějších školních recitátorů vystoupilo na městském kole soutěže. Vynikající výkony podali všichni, ale postoupit všichni nemohli. Do okresního kola se tak velmi nečekaně z první kategorie probojoval náš Josef Procházka z 2.A a přesvědčivým výkonem Natálie Jaborová z 9.A.

Okresní kolo proběhlo v minulém týdnu a naši zástupci podali opět bezchybné výkony. Postup mezi nejlepší krajské recitátory si odnesla Natálka, která se svým úryvkem ze známe knihy Metráček přesvědčila porotu o svých mimořádných recitačních schopnostech hned v prvním kole.

Děkujeme všem recitátorům za jejich letošní výkony, gratulujeme všem umístěným a přejeme Natálce hodně štěstí v lounském - krajském kole soutěže.