Pomůcky pro 3. ročník školního roku 2024-2025

Školní potřeby pro budoucí třeťáky.

3. A

Sešity: 512 – 5x; 523 – 2x; 420 – 1x; 440 – 1x; 644 – 1x; 424 – 1x;

Tyto sešity nekupujte, v září děti dostanou.

Podložka s linkami formátu A4 – 2x

Vybavený penál:

2x gumovací pero, 2x tužka č. 2, tužka na rýsování č. 3, kvalitní pastelky, černý fix na papír /ne lihový/, fixy na mazací tabulku – 2x, ořezávátko, malé pravítko do penálu, guma, kružítko (budeme potřebovat až na jaře)

Výtvarné potřeby

- plastový box nebo kufřík; zástěrka nebo delší triko; anilinové barvy; nůžky; lepicí; tyčinka Kores, lepidlo Herkules; voskovky 12 barev; ploché štětce č. 2, 6, 14 (kulaté vůbec nedávejte); kelímek na vodu; pravítko 30 cm; tuš; paleta; tempery Koh - i – noor 12 barev; suché křídy (ne na tabuli, ale na kreslení, ne olejové!)

Sportovní úbor: mikina, tepláky, kraťasy, triko, ponožky, obutí do tělocvičny (vše v sáčku podepsané)

Vybavení do třídy: 1 celé balení papírových kapesníků – nejlépe krabice, ručník s poutkem, přezůvky v sáčku - podepsané

3.B

Sešity: 512 – 5x; 440 – 2x; 523 – 3x; 420 – 1x; 644 – 1x; 424 – 1x -podložka s linkami formátu A4 – 2x

Vybavený penál:

2x pero, 2x tužka č. 2, tužka na rýsování č. 3, kvalitní pastelky, fixy na mazací tabulku – 2x, ořezávátko, malé pravítko do penálu, guma, kružítko (budeme potřebovat až na jaře)

Výtvarné potřeby:

kufřík nebo plastová krabice s víkem velikosti kufříku; ploché štětce různé velikosti (č.4, 8, 12), kelímek na vodu, hadřík, igelitový ubrus (noviny), vodovky - nejlépe KOHINOOR, voskovky, modelína, tempery (lépe 12 barev),suché pastely-křídy, zástěra nebo triko, paleta, nůžky, tyčinkové lepidlo-větší /nejlépe Kores /, tekuté lepidlo – malé (Herkules), pravítko 30 cm

Vybavení do třídy: 1 celé balení papírových kapesníků –, ručník s poutkem, přezůvky v sáčku

3.C

Sešity: 512 – 5x; 523 – 2x; 420 – 1x; 440 – 1x; 644 – 1x; 424 – 1x

Tyto sešity nekupujte, v září děti dostanou.

Podložka s linkami formátu A4 – 2x

Výtvarné potřeby:

plastový box nebo kufřík; igelit na lavici; zástěrka nebo delší triko; anilinové barvy /pokud jste koupili loni, mám ve škole/; nůžky; lepicí tyčinka Kores – střední; voskovky 12 barev;  PLOCHÉ štětce č. 2, 6, 14; kelímek na vodu; pravítko 30 cm; paleta; tempery Koh - i – noor 12 barev; suché pastely /pokud jste koupili loni, mám ve škole/;

Sportovní úbor: mikina, tepláky, kraťasy, triko, ponožky, obuv do tělocvičny (vše v sáčku podepsané)

Vybavení do třídy: 1 celé balení papírových kapesníků – nejlépe krabice, ručník s poutkem, přezůvky v sáčku - podepsané