Mikuláš v naší škole

Každý, kdo 4. prosince prošel dveřmi naší školy, prožil malý šok v podobě dvou strašidelných čertů. Těmi byl donucen zazpívat krátkou písničku nebo odrecitovat básničku andělům a Mikulášovi. Poté byl odměněn malou sladkostí. Když se všichni rozprchli do svých tříd, Mikuláš s anděly a čerty pokračovali ve své cestě směr MŠ Liliová. Mikuláš nejdříve poučil pár nezbedných dětí a poté byli všichni včetně napravených nezbedníků obdarováni. Naše trio se vydalo zpět do školy. Zde je v několika třídách čekal stejný úkol jako ve školce. Tím zakončili svou cestu po stopě zlobivých dětí. Nakonec si čerti nikoho neodnesli a všichni slíbili, že se polepší. Jen aby jim to vydrželo.

Školní žákovská redakce - Koblížková, Šeborová