Krabice od bot aneb děti darují dětem k Vánocům 2017

Naše škola ZŠ Kamenická se zapojila do akce s názvem „Krabice od bot aneb děti darují dětem k Vánocům 2017“, kterou pořádá DIAKONIE ČESKOBRATRSKÉ CÍRKVE EVANGELICKÉ.

Tato akce se zabývá obdarováváním dětí z dětských domovů a finančně slabších rodin. Dárek měl být v krabici zabalené v hezkém vánočním papíru. Proč v krabici? Protože krabice je pevná, snadno se zabalí a děti mají pocit překvapení.

Dětem jsme mohli darovat např. hračky, neobnošené oblečení, předměty pomáhající k rozvoji talentu (pastelky, skicák, knížku přiměřenou k věku dítěte nebo sportovní potřeby).

Krabice jsme viditelně označili, pro koho je vlastně určená (pohlaví a věk dítěte od 0 do 17 let).

Z naší školy se zapojily třídy: 2.A, 2.B, 3.A, 3.C, 4.A, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 7.A a 9.B.

Vybralo se velké množství krabic, děkujeme zúčastněným třídám a doufáme, že doputují do správných rukou a udělají dětem radost.

školní žákovská redakce - Černá, Průchová a Sejkorová