Do celostátního kola pěvecké soutěže KARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK letos postoupili hned 4 žáci naší školy!

Po velmi úspěšném městském kole, kdy se výborně umístili všichni naši vybraní zástupci sólového i dvojhlasého zpěvu, slavíme další vítězství i v krajském kole soutěže.

Velkým překvapením se stali zejména mladší zpěváci: VÁCLAV PAVLÍK (2. místo v kat. A1) a děvčata ze třetího ročníku: NATÁLIE FOŘTOVÁ a ELIŠKA HALGAŠOVÁ (2. a 3. místo v kat. A2 sólo a 1. místo v kat. A2 duo). Všichni 3 totiž postoupili do celostátního kola a E. HALGAŠOVÁ navíc získala i zvláštní cenu poroty v kategorii žáků studujících sólový zpěv v ZUŠ.

Své kvality opět potvrdily ELIŠKA KUNCOVÁ a DOMINIKA SEJKOROVÁ, do krajského kola postoupily shodně ze 2. místa a DOMINIKA se svým vydařeným výkonem a písní Muž č. 1 probojovala až do finále v Karlových Varech.

Elišku bohužel letos zradily hlasivky, a tak se krajského kola mohla zúčastnit jen jako divák.

Obecenstvo zaujalo také zkušené duo J. PRŮCHA – D. SEJKOROVÁ, které získalo ve své kategorii 2. cenu.

Všem, kteří letos uspěli, gratulujeme, je vidět, že díky svému nadání, svědomité přípravě, potěšení ze zpěvu, ale i psychické odolnosti dokážou uspět ve stále se zvyšující konkurenci.

Těm nejlepším přejeme, aby pro ně byla účast v celostátním kole soutěže v Karlových Varech nezapomenutelným zážitkem – ať se vše vydaří – už teď jsme na vás pyšní!!!

PŘEHLED VÝSLEDKŮ MĚSTSKÉHO A KRAJSKÉHO KOLA SOUTĚŽE:

KATEGORIE:A1 - SÓLO:

Městské kolo: V. Pavlík - 1. místo; E. Zemanová - 3. místo

Krajské kolo: V. Pavlík - 2. místo a postup do Karlových Varů

KATEGORIE A1 - DUO:

Městské kolo: E. Zemanová,D. Rejtharová - 2. místo

Krajské kolo: E. Zemanová,D. Rejtharová - 2. místo

KATEGORIE A2 SÓLO:

Městské kolo: E. Halgašová - 1. místo, N. Fořtová - 2. místo, T. Ogunwale - 3. místo

Krajské kolo: N. Fořtová - 2. místo, E. Halgašová - 3. místo + cena poroty (obě postup do Karlových Varů)

KATEGORIE A2 DUO:

Městské kolo: E. Halgašová, N. Fořtová - 1. místo