Cyklotoulky 2016

Kratičké info a fotečky z letošního Tour de Jablonné jsou na světě!!!

Pondělí: Po příjezdu ubytování a hurá na kolo... Odpo tradiční cíl Tour v podobě německé rozhledny Scharffenstein. Zpáteční cestu zpestřila přeprška, ale vše bez problémů... Ujeto 42 km.

Úterý: Dopoledne poprvé v historii Tour zdolána Kristýna, za což byli borci odměněni parádní koupačkou... Odpo byl rozehrán tradiční turnaj v nohejbalu, mydlil se tenis alá Rolland Garros a Kuba hledal volejbalový míč v kopřivách... Ujeto 33 km.

Středa:Dopoledne pokračoval nohejbalový turnaj plný výsledkových překvapení, na dvou vyprodaných kurtech pokračovalo také tenisové klání... Odpoledne se jela etapa bez větších stoupání v okolí Hvozdu, který čeká na borce jako vyvrcholení čtvrteční etapy a celé Tour de Jablonné... Ujeto 30 km.

Čtvrtek: Dopoledne dohrávka nohejbalového turnaje. Vítězi se stali, stejně jako ve všech předešlých ročnících, dosud neporažení šampioni Trčoun st. a Jamuž. Druhé místo obsadili Trčoun ml. a Filda a třetí Vondrys s Tobíkem. Odpoledne čekala na peloton nejkratší etapa (25 km), která však byla okořeněna kultovním výjezdem na Hvozd!!!