Akademie 2014 - dvoudenní maratón

Dne 18.6.-19.6. se uskutečnila akademie ZŠ Kamenická v městském divadle v Děčíně.

Celá akademie se nesla v duchu letošního tématu "Česká republika, má vlast". O osobnosti z českých dějin tedy nebyla nouze. Mohli jsme zahlédnout Praotce Čecha, Bivoje, odvážnou Vlastu či slavné české sportovce.

Akademie se zúčastnily všechny ročníky naší školy včetně oddělení Sluníček MŠ Liliova. Všichni si připravili krásná a zábavná vystoupení, která během dvou dnů předvedli vždy plnému divadlu nadšených diváků. V průběhu odpoledne nabitém různými vystoupeními diváci shlédli například tancující skřítky a kočičky z řad nejmenších nebo naopak do půl těla svlečené neandrtálce, zábavná vystoupení devátých ročníků, poté jejich smutné rozloučení s touto školou a nakonec závěrečnou píseň ve čtyřech jazycích „Řekni, kde ty kytky jsou“. Celým programem provázeli Klára Pravdová a Eliška Mášová.

Více obrázků ve školní fotogalerii - zde.