Pomůcky pro školní rok 2020-2021

1. stupeň - 3. ročník

Sešity: v balíčku zakoupeny - nekupujte, pokud máte balíček.

512 – 1x s pomocnými linkami

4x bez linek

523 – 4x

424 – 1x - AJ

Čtvrtky, náčrtkové papíry a další výtvarný materiál pořídíme společně v září

Vybavený penál:

2x pero, 3x tužka č. 2,1x tužka č.3, pastelky, fixy, ořezávátko, malé pravítko do penálu, guma, trojúhelník s ryskou

VV kufřík nebo plastová krabice s víkem velikosti kufříku: ploché štětce různé velikosti (č. 8, 12, 14), kelímek na vodu, hadřík, vodové barvy, voskovky, modelína, tempery (lépe 12 barev a český výrobce nejlépe Koh-i-noor), zástěra nebo triko, paletka, nůžky kvalitní, tyčinkové lepidlo-velké - nejlépe Kores , lepidlo Herkules, tuš, sada barevných papírů v zavíracích deskách.

Sportovní úbor: mikina, tepláky, kraťasy, triko, ponožky, obutí do tělocvičny – vše v sáčku podepsané

Vybavení do třídy: 1 balíček papírových kapesníků, ručník s poutkem

Sešity:společně na konci školního roku - NEKUPUJTE !

512 – 4 x bez pomocných linek

523 – 3x

Vybavený penál:

2x pero, 3x tužka č. 2,1x tužka č.3 (může být i pentilka), pastelky, fixy, ořezávátko, guma, trojúhelník s ryskou

VV kufřík nebo plastová krabice s víkem velikosti kufříku: ploché štětce různé velikosti (č. 8, 12, 14 ), kelímek na vodu, hadřík, , vodové barvy, voskovky, modelína, tempery (lépe 12 barev a český výrobce nejlépe Koh-i-noor), zástěra nebo triko, paletka, nůžky kvalitní , tyčinkové lepidlo-velké /nejlépe Kores /, lepidlo Herkules v lahvičce.

Sportovní úbor: mikina, tepláky, kraťasy, triko, ponožky, obutí do tělocvičny (ne jarmily) – vše v sáčku podepsané

Vybavení do třídy: 1 balík papírových kapesníků, ručník s poutkem ,balíček bonbonů.

3.C

Sešity: společně na konci školního roku - NEKUPUJTE !

512 – 1x s pomocnými linkami

4x bez linek

523 – 4x

424 – 1x - AJ

Čtvrtky, náčrtkové papíry a další výtvarný materiál pořídíme v září společně.

Vybavený penál:

2x pero, 3x tužka č. 2,1x tužka č.3 (může být i pentilka), pastelky, fixy, ořezávátko, malé pravítko do penálu, guma, trojúhelník s ryskou,

VV kufřík nebo plastová krabice s víkem velikosti kufříku: ploché štětce různé velikosti (č. 8, 12, 14 ), kelímek na vodu, hadřík, voskovky, modelína, tempery (lépe 12 barev a český výrobce nejlépe Koh-i-noor), zástěra nebo triko, paletka, nůžky kvalitní , tyčinkové lepidlo-velké /nejlépe Kores /, lepidlo Herkules, tuš.

Vybavení do třídy: 1 krabici papírových kapesníků, ručník s poutkem