Návštěva dětí z MŠ Liliová

Těšení, trochu obavy, zvědavost, se všemi těmi pocity k nám zavítali předškoláčci z Mateřské školy Liliová.

Nejdříve je přivítal pan ředitel, poté už se mohli vydat na dobrodružnou cestu po celé naší škole. Předškoláci sešli a vyšli mnoho schodů, proběhli se v tělocvičně, proto poté následoval zasloužený odpočinek v jídelně a hurá za kamarády do prvních tříd. Prvňáčci se mladších kamarádů ujali, ukázali jim svou třídu, dokonce si společně vypočítali několik příkladů, určili geometrické tvary a poznali písmenka na interaktivní tabuli. Následně se vydali na poslední zastávku jejich výpravy, tedy do přístavby. Tady si mohli pohladit vycpaného krokodýla, podívat se na rybičky a pokochat se krásným výhledem na celý Děčín. Nakonec si děti mohly chvíli kreslit a psát na interaktivní tabuli, což je bavilo nejvíc. A tím končí „tour de ZŠ Kamenická“.
Budoucí školáci si prohlídku užili stejně jako my, doufáme, že se jim tu bude také tak líbit, až budou školou povinní

Juhaszová, Dvořáková – velká školní redakce