Naši mladší žáci jsou futsalovými mistry okresu!!!

Druhé kolo Školské futsalové ligy 7 proběhlo v úterý 24. 11. na venkovním hřišti ZŠ Dr. Tyrše.

Turnaje se v mrazivém počasí zúčastnily 4 školy děčínského okresu, které se kvalifikovaly z 1. kola (Kamenická, Vrchličák, Horní Police, Varnsdorf). Naši kluci vstoupili do turnaje dvěma jasnými výhrami – 7:0 nad H. Policí a 6:0 s Varnsdorfem. V posledním zápasu pak došlo na souboj dvou neporažených týmů – Kamenické a Vrchličáku. Do utkání jsme vstoupili s defenzivnější taktikou než v prvním kole, kdy jsme chtěli hrát ofenzivní futsal, ale zápas jsme prohráli po rychlých brejcích soupeře 1:3. Tentokrát však dál postupoval pouze vítěz turnaje a nám stačilo uhrát remízu. Po úvodním gólu Čápa bylo na naší straně ještě veseleji a navýšit skóre mohl dvakrát Vondráček, proti kterému se však zaskvěl golman domácích. Naši kluci zvládli zápas skvěle a domácí nepouštěli do brankových příležitostí. Minutu před koncem si však slabší chvilku vybral brankář Šedivý a domácím svitla naděje. Kamenická však zápas v klidu dohrála a zaslouženě postupuje po remíze 1:1 do divizního finále, kterého se zúčastní čtyři nejlepší školy z Ústeckého a Libereckého kraje.

Sestava: Šedivý, Dítě – Cohla, Vondráček, Lána, Čáp, Vait, Pšenička, Hejna, Pekař