Mladší žáci z Kamenické jsou potřetí v řadě florbalovými mistry okresu

Po jasném vítězství v okrskovém kole čekal na mladší žáky naší školy druhý krok k vytouženému postupu do krajského finále – finále okresní. To proběhlo v hale ZŠ Dr. Tyrše za účasti čtyř nejlepších škol ze dvou okrskových kol.

Ze skupiny Jih postoupila Kamenická a Dr. Tyrše, ze skupiny Sever Varnsdorf a Markvartice. Hrálo se systémem každý s každým, 2 x 8 minut.

Kluci z Kamenické celý turnaj zcela ovládli rozdílem několika tříd, když vyhráli všechny tři zápasy při impozantním skóre 22:0!!! Nejprve zdolali Varnsdorf 10:0, poté v zápasu o postup na kraj domácí Vrchličák 5:0 a v posledním utkání stvrdili postup po vítězství 7:0 nad Markvarticemi.

Krajské finále je na programu 14. 1. a proběhne v krásné teplické sportovní hale Na Stínadlech. Tam už bude k úspěchu potřeba nejen florbalové umění, ale i náklonost Paní Štěstěny… Držte pěsti!!!

Sestava: Přeučil, Trapani – Vybíral F., Pšenička, Trčka, Vlček, Nácar, Šedivý, Žemlička, Vybíral M., Vondráček, Cohla, Čáp, Malec