Jarmark měl opět úspěch

14. 12. naše škola pořádala vánoční trhy, kterých se zúčastnila spousta tříd. Venku rodiče mohl zahřát velice oblíbený svařák. Na občerstvovacích stáncích nemělo své místo pouze svařené víno, ale našly se tu i ostatní pochutiny vyrobeny našimi žáky.
Tato akce se u nás pořádá už dlouho, a tak máme zkušenosti s velkým zájmem rodičů, kteří tu pokaždé najdou přívětivé přivítání od pana ředitele Skály. Poté, co pan ředitel zahájil jarmark svou krátkou uvítací řečí, diváci zaujali svá sedadla a vystoupil školní sbor Violet Harmony. Dále rodiče vyrazili na nákupy, ať už výrobků svých dětí, či různých jiných produktů v určité třídě.
Jarmark trval od 16:00 hodin do 17:30 hodin. K dostání bylo samozřejmě občerstvení, které zpestřilo program večera.
Mně se nejvíc líbil stánek paní učitelky Durdincové s řadou úžasných a kreativních děl, jež byly určeny k prodeji.
Zdálo se, že rodiče či jiní rodinní příslušníci si jarmark užili a líbil se jim obsah programu. Děkujeme za vydařený večer.
Domča Sejkorová, školní redakce