Děčínská karta ve školní jídelně

Od září 2020 dojde k rozšíření Děčínské karty ve školních jídelnách celého Děčína. Ve školní jídelně si kartu můžete zakoupit za dočasně akční cenu 59,- Kč (plná cena 89,- Kč). Žáci prvního ročníku mají kartu zdarma.

Všichni strávníci školní jídelny, kteří mají původní stravovací karty, si musí zakoupit Děčínskou kartu v hodnotě 59,- Kč. Původní stravovací karty již nebudou od září funkční.

Děčínskou kartu je možné zakoupit ve školní jídelně u vedoucí jídelny. Čipy prozatím zůstávají v platnosti.

Současně ve školní jídelně mohou od září 2020 strávníci použít jak stravovací čip, tak Děčínskou kartu s tím, že cílem zřizovatele je, aby všichni strávníci používali v budoucnu ve školní jídelně Děčínskou kartu.