Ať žijí duchové

V pátek 21.2. navštívily třetí ročníky a jeden druhý Městské divadlo Děčín. Zhlédli jsme představení Ať žijí duchové. Jelikož filmovou verzi vidělo snad každé dítě, velmi jsme se těšili a nebyli jsme zklamáni.

Představení bylo muzikálově zpracováno. Herci zpívali písničky tzv. naživo a často se sami doprovázeli hrou na hudební nástroje, což děti zaujalo. Měli jsme možnost slyšet známé písničky doprovázené na klavír, kytaru, kontrabas, saxofon či klarinet. Hodně textů děti znají, takže zpívaly spolu s herci.

Zajímalo nás, jak bude zpracována scéna s trpaslíky, ale i ta byla důmyslně sehrána za pomoci spousty veselých loutek.

Na důkaz, že se dětem představení líbilo, nakonec herce odměnily několikanásobným potleskem.