Zavedení školní online pokladny pro 2. stupeň

Pro žáky 2. stupně (6. - 9. ročník) zavádíme online platební systém. Transparentně a jednoduše platíme online.

Upozorňujeme na významnou změnu v tomto školním roce. Od nového školního roku 2023/2024 na naší škole zavádíme školní online pokladnu (ŠOP). V tomto školním roce bude využívána pouze pro žáky 2. stupně (6. – 9.ročník).

Tento systém umožňuje transparentní a bezpečné nakládání s finančními prostředky v průběhu celé školní docházky žáka na naši školu.

Rodiče budou moci sledovat nakládání s jejich penězi, budou informování o zůstatku, nákladech na jednotlivé akce apod.

Jedná se o jednoduché transparentní řešení s mnoha výhodami. Již žádná hotovost dětem a obava před ztrátou peněz. Nebudete muset řešit drobné, velké částky za akce se budou moci skládat formou záloh (např. lyžařský kurz, nákup absolventských triček, škola v přírodě). O akcích budete vědět s předstihem, budete informování o minimálním zůstatku, peníze jsou převoditelné do dalšího postupového ročníku po celou dobu studia žáka. Výhodou je jistě i online přístup k systému odkudkoli.

Při registraci je důležité řádné vyplnění všech povinných kontaktních údajů. Doporučujeme pravidelné měsíční nahlédnutí do systému.

V případě překročení minimálního limitu finančních prostředků budete kontaktováni emailem. Minimální částka 250 Kč pro upozornění. Doporučená částka pro první vklad 500 Kč. U některých akcí budou vyžadovány při přihlášení žáka zálohy – lyžařský kurz, škola v přírodě apod. (vždy budete informování s předstihem).

Na účet je možné vkládat prostředky kdykoli, a tak si případně vytvářet i finanční rezervu. Po ukončení docházky na naší škole budou Vaše zbylé finance převedeny zpět na Váš účet.

Informace o způsobu registrace zákonného zástupce a nahrání záloh naleznete v přiložených dokumentech (online odkazech). Pokud budete mít dotazy je možné napsat na Bakaláře – adresát Andrlík nebo email andrlik@zskamenicka.cz

Při třídních schůzkách budu k dispozici pro případné řešení problémů a technickou podporu.

Nápověda - registrace rodiče https://system.skolniprogram.cz/pdf/Skolni_program_navod_rodice.pdf (ID školy 72743735)

Vstup do systému https://system.skolniprogram.cz/ 

Nápověda - vložení peněz https://system.skolniprogram.cz/pdf/Skolni_program_navod_Skolni_online_pokladna_Rodic.pdf

Vstup do systému naleznete i na webových stránkách školy v levém menu Online pokladna

Děkujeme za spolupráci