Vánoční vystoupení VIOLET HARMONY

NA VÁNOČNÍM GALAVEČERU O. PROVAZNÍKA A F. SLOVÁČKA SI ZAZPÍVAL I NÁŠ ŠKOLNÍ PĚVECKÝ SBOR

V sobotu 16. 12. hostilo děčínské kino Sněžník známé hudebníky,kteří zde na pozvání Ing. A. Vanišové vystoupili se svým vánočním programem. Během galavečera zazněly nejslavnější písně Karla Gotta v podání Ondřeje Provazníka za doprovodu Big Bandu Felixe Slováčka, hned v úvodu se publiku představila děčínská taneční skupina Prestige, zazpívala i místní mladá zpěvačka Natálie Schielová, semifinalistka soutěže Česko Slovensko má talent. Náš školní pěvecký sbor VIOLET HARMONY získal jedinečnou možnost zazpívat si v závěru celého koncertu společně s živou kapelou několik vánočních koled. Dětem to v červeno-černých barvách slušelo, nenechaly se zastrašit ani slavnými jmény, ani množstvím diváků (nejmladší zpěváci vystupovali na veřejnosti vůbec poprvé!), všichni zvládli i náročné čekání do pozdních večerních hodin (díky za připravené občerstvení!). Publikum bylo opravdu skvělé, neváhalo se připojit a zazpívat si společně s námi. Za svůj pěvecký výkon zaslouží pochvalu nejen sboristé, ale i naši stateční sólisté (Z. Hanuš, V. a H. Havelkovy).
Děkujeme p. Vanišové za novou zkušenost a velký zážitek.

FOTOGRAFIE z akce