Pomůcky pro žáky 2. ročníku školního roku 2024-2025

Co vše budou potřebovat budoucí žáci 2. ročníku.

512 bez linek … 3x; 512 + s 2 pomocnými linkami … 3x; 420 /geometrie/… 1x

Tyto sešity NEKUPUJTE! – v záři děti dostanou

Vybavený penál:

2x pero /může být gumovací, pouze modrá náplň/, 1x tužka č. 2, 1x tužka č. 3, pastelky, ořezávátko, malé pravítko do penálu, guma, fixy – základní barvy

VV kufřík nebo plastová krabice s víkem velikosti kufříku:

ploché štětce různé velikosti (č. 4, 8, 12), kelímek na vodu, hadřík, igelitový ubrus, vodovky (Koh-i-noor/), voskovky, modelína, tempery (lépe 10 barev), zástěra nebo triko, paleta, kvalitní nůžky, tyčinkové lepidlo (Kores), lepidlo Herkules 30g, 1x fix na mazací destičku, křídy na papír, hadřík

Úkoláček – děti si vyberou samy

Sportovní úbor: mikina, tepláky, kraťasy, triko, ponožky, obutí do tělocvičny (vše v sáčku podepsané)

Vybavení do třídy: ručník s poutkem, přezůvky v sáčku – obojí podepsané,

2x celé balení papírových kapesníků, 1x tekuté mýdlo

512 bez linek … 3x; 512 + s 2 pomocnými linkami … 3x; 420 /geometrie/… 1x

Tyto sešity NEKUPUJTE! – v záři děti dostanou

Vybavený penál:

2x pero /může být gumovací, pouze modrá náplň/, 2x tužka č. 2, 2x tužka č. 3, pastelky, ořezávátko, guma, fix – pouze černá barva (barevné dobrovolně)

VV kufřík nebo plastová krabice s víkem velikosti kufříku:

ploché štětce různé velikosti (č. 4, 8, 12), kelímek na vodu, hadřík, igelitový ubrus, vodovky (Koh-i-noor), voskovky, modelína, tempery (lépe 10 barev), zástěra nebo triko, paleta, kvalitní nůžky, tyčinkové lepidlo (Kores), lepidlo Herkules 30g, 1x fix na mazací destičku, hadřík.

Sportovní úbor: mikina, tepláky, kraťasy, triko, ponožky, obutí do tělocvičny a na hřiště  (vše v sáčku podepsané)

Vybavení do třídy: ručník s poutkem, přezůvky v sáčku – obojí podepsané,

1x celé balení papírových kapesníků, 1x sáček bonbonů

2.C