Do třetice fotbalový bronz pro Kamenickou, tentokrát z McDonalds Cupu starších kluků

Po dvou smolných fotbalových bronzech nejmladších a nejstarších kluků naší školy přidali opět třetí místo také fotbalisté v kategorii 4. a 5. tříd.

V této kategorii se přihlásilo neuvěřitelných 24 škol, proto se nejprve musela odehrát okrsková kola, ze kterých proklouzlo pouze 8 nejlepších škol do okresního finále. Do něj si naši kluci zajistili postup vítězstvím v okrskovém kole, které se odehrálo ve čtvrtek 11.4. v Děčíně. V něm zdolali 5:2 Markvartice, 4:0 Komenčák, 3:2 Č. Kamenici, 3:1 Březiny a 5:1 Želenice.

V okresním finále (25.4. na hřišti FK Junior Děčín) pro 8 nejlepších škol pak za nevlídného počasí, kdy se vystřídalo sluníčko, déšť i sníh, vybojovali parádní bronzové medaile. Na turnaji porazili 1:0 Č. Kamenici, 5:0 E. Beneše Varnsdorf, 1:0 Šluknov a 4:2 Východní Varnsdorf. K tomu přidali remízu 2:2 s Chřibskou a dvě těsné prohry 0:1 s Březovkou a 1:2 s vítězným Rumburkem. V konkurenci 24 škol je to určitě parádní výsledek.

Sestava: Svoboda (Šulc) – Vavřík, Voříšek Maty, Voříšek Michal, Šturm, Mareš, Průša, Havlík + v okrskovém kole Branda, Bauer, Janovský