SOKOL RAPTOR

Děti akce Sokol Raptor V pátek 11. 9. se konal adrenalinový běžecký závod pro školy v duchu Spartan Race s názvem Sokol Raptor.

Závod probíhal na Smetanově nábřeží, Mariánské louce a zámku. Na trati dlouhé 2,3 km museli žáci překonat 17 překážek. Úkoly byly velmi vyčerpávající a pokud je účastníci nesplnili, museli udělat jako trest 10 "angličáků". Výhrou samotnou pro zúčastněné bylo závod dokončit, doběhnout do cíle a splnit při přitom například šplh, hod, ručkování, přebrodění Ploučnice, překonání provazového žebříku, "slackline", výpady nebo plazení se v Labi. Pochvalu za vzornou reprezentaci školy si zaslouží Filip Švarc 6.C, Anežka Moravcová 6.C, Ondra Polák 7.A, Viky Vavříková 7.A, Filip Cícha 8.C, Valča Machačová 8.C. V celkovém hodnocení jsme získali jednu bronzovou a dvě stříbrné medaile.