• Úspěchy...

Sportujeme a slavíme úspěchy ...

<< >>
autor: administrator | datum: 10.06.2018

Ve čtvrtek 7. 6. zkompletovali letošní vítězný hattrick naši miniházenkáři, když na hřišti TJ Slavoj v Chrochvicích opět nenašli žádného přemožitele.

autor: administrator | datum: 06.06.2018

Měsíc po triumfu našich starších žáků získali vítězství v okresním kole v malé kopané také mladší žáci.

autor: administrator | datum: 25.05.2018

V úterý 22. 5. vybojovaly další dva velké sportovní úspěchy oba naše chlapecké týmy, které v krajském finále 50. ročníku atletického Poháru rozhlasu vybojovaly v Ústí bronzové medaile.

autor: administrator | datum: 22.05.2018

Ve čtvrtek 17. 5. vyrazili naši nejmenší fotbalisté do Souše u Mostu na krajské finále fotbalového McDonald’s Cupu.

autor: administrator | datum: 16.05.2018

Další velký sportovní úspěch naší školy přineslo pondělí 14. 5., kdy proběhlo ve Varnsdorfu okresní kolo v tradiční atletické soutěži družstev, Poháru rozhlasu, za účasti devíti škol.