• Úspěchy...

Sportujeme a slavíme úspěchy ...

<< >>
autor: administrator | datum: 05.10.2022

V pondělí 3. 10. za výrazně podzimního počasí proběhlo okresní kolo v přespolním běhu za účasti čtyř družstev ZŠ Kamenická.

autor: administrator | datum: 24.05.2022

Dne 19. 5. 2022 se konalo okresní finále ve volejbale. Letos se mezi sebou utkalo osm škol. Není příliš obvyklé, že na školním volejbalovém turnaji se sejde takový počet týmů. A dívky ze ZŠ Kamenická vybojovaly stříbro.

autor: administrator | datum: 20.05.2022

Velkého sportovního úspěchu dosáhli kluci z 8. - 9. tříd, když ve čtvrtek 19. 5. ovládli krajské finále ve florbalu.

autor: administrator | datum: 14.05.2022

Děvčata z 9. a 8. tříd se zúčastnila okresního finále ve florbalu a vybojovala stříbrný pohár a krásné 2. místo.

autor: administrator | datum: 06.05.2022

V týdnu, který byl doslova natřískaný sportovními soutěžemi, vybojovali žáci z 8.-9. tříd vítězství v minifotbalu, florbalu a basketu a pojedou reprezentovat okres Děčín na krajská finále.