• Úspěchy...

Sportujeme a slavíme úspěchy ...

<< >>
autor: administrator | datum: 06.10.2015

Ve středu 30. 9. vyhráli naši kluci v Benešově nad Ploučnicí úvodní kolo fotbalového turnaje Coca Cola Cup.

autor: administrator | datum: 26.09.2015

Druhou sportovní akcí letošního školního roku byly tradiční závody v „přespoláku“. Kamenická opět zazářila se stejným medailovým ziskem jako z atletického čtyřboje – dvě zlata a bronz.

autor: administrator | datum: 20.09.2015

První sportovní akcí nového školního roku byly závody v atletickém čtyřboji, které proběhly ve středu 16. 9. na atletickém stadionu v Děčíně. Organizace i počasí vyšly na jedničku a třešničkou na dortu pak byly výkony našich žáků…

autor: administrator | datum: 02.07.2015

27. 6. , semifinále Euro U21, Praha Letná, utkání Švédsko – Dánsko. Při slavnostním nástupu obou týmů vede hráče za ruce na hřiště 22 žáků z naší školy…

autor: administrator | datum: 29.06.2015

Ve středu 24. 6. se na stadionu FK Junior Děčín uskutečnil premiérový ročník turnaje O pohár Unionu.