Výborné vystoupení ZŠ Kamenické v atletickém čtyřboji

Ve čtvrtek 18. října se uskutečnilo první letošní sportovní klání základní škol – soutěž v atletickém čtyřboji.

Soutěž proběhla za nádherného počasí na atletickém stadionu v Děčíně. Jediným minusem byla malá účast škol v jednotlivých kategoriích…

ZŠ Kamenická obsadila všechny čtyři kategorie a dosáhla parádních výsledků. Tím nejlepším bylo vítězství mladších žáků v sestavě Trojan, Vybíral F., Pšenička, Trčka, Vondráček a Závěrka. Shodně druhé místo obsadili starší žáci (Kunc, Neruda, Turek L., Řízek a Koloc) a mladší žákyně (Haluzová, Janů, Kopecká, Brzobohatá a Kaslová). Třetí pak skončily starší žákyně (Kroupová Anna, Kalivodová, Toušková, Horynová a Navrátilová).

Nejlepšího individuálního výkonu v součtu čtyř disciplín pak dosáhl Petr Kunc, který nenašel v kategorii starších žáků žádného přemožitele. Zdeněk Trojan a Míša Haluzová obsadili shodně 2. místo a třetí skončili ve svých kategoriích Filip Vybíral a Anna Kroupová.

Více obrázků ve školní fotogalerii Sport - zde.