Fotbalový Coca Cola Cup

Za nádherného počasí, příznačného pro babí léto, proběhlo 6. října městské kolo ve fotbalovém Coca Cola Cupu.

Hrálo se 2 x 20 minut, klasický velký fotbal.

Ranní paprsky zahřály kopačky fotbalistů na umělé trávě hřiště FK Junior už od brzkého rána, proto jsme po krátkém rozběhání mohli skočit rovnou do akce. Prvním soupeřem „na zahřátí“ nám byl tým Komenčáku, se kterým se kluci v klidu dostali do správné provozní teploty při výhře 10:1. Ve druhém utkání došlo na tradiční derby Kamenická versus Vrchličák. I v něm byli naši kluci lepším týmem a zaslouženě zvítězili 3:0. V posledním souboji nás čekal jasný favorit turnaje – fotbalová škola z Máchovky. Naši kluci se však soupeře nezalekli a šli v utkání do dvoubrankového vedení. Po přestávce však mladým borcům začaly docházet síly a soupeř stihl dorovnat skóre na konečných 2:2. Krásný zápas z obou stran, jasný vrchol turnaje. To Máchovce nakonec stačilo k postupu, neboť měla lepší skóre než Kamenická.

Kluci za své vystoupení sklidili velkou pochvalu, vždyť v naší sestavě byl pouze jeden žák devátého ročníku!!!

Sestava: Dobrovolný – Kunc, Žemlička, Paur, dvojčata Turkovi, Přeučil, Fiedler, Neruda, Trojan, Čáp, Vondráček