Turnaj nejmenších nadějí (1. a 2. třída) ve fotbalu

Za krajně nevlídného počasí uspořádala ZŠ Máchovo náměstí ve středu 22.10. turnaj nejmenších fotbalistů na přírodní trávě hřiště FK Junior.

Turnaje se zúčastnilo 6 škol, které byly (pro mě dost nepochopitelně) rozděleny do dvou skupin, kde hrály 2x každý s každým… Naši kluci přesvědčivě vyhrály po jasných výhrách nad Vrchličákem a Želenicemi svou skupinu, finále však bylo kvůli špatnému počasí zrušeno. Počítalo se tak skóre, které měla o jednu branku lepší Vojanovka, naši bojovníci tak skončili na druhém místě. Za něj bohužel před očima několika zástupců děčínské fotbalové akademie (přítomen byl i sám Petr Voříšek) obdrželi pouze jeden diplom… Když bych pořádal turnaj pro nejmenší děti já (alespoň ve florbalu to tak děláme), určitě si připravím pro všechny nějakou tu odměnu, stejné medaile, prostě něco, z čeho budou mít nejmenší školáci radost…

Sestava: Derenin, Pšenička, Štěpánek, Svoboda, Šafařík, Trojan, Trčka, Navrkal, Andelt, Dvořák