Stříbro z přehazové dívek 7. a 6.tříd

Ve čtvrtek 30. listopadu 2023 se odehrál na Základní škole Březová turnaj 7. a 6. ročníků v přehazované.

Naše škola tu obhajovala prvenství z minulého roku. Turnaje se zúčastnilo 10 škol ve dvou skupinách. Výkony většiny týmů byly velmi vyrovnané. Našim děvčatům se přes organizační komplikace podařilo ze základní tabulky postoupit z prvního místa. V semifinále nedostaly dívky z Vrchličáku žádnou šanci, vyhrály jsme vysoko 15:7. Ve finále jsme se střetly se ZŠ Máchovo nám. Přestože jsme s nimi první zápas v základní tabulce vyhrály, tentokrát jsme na Máchovku nestačily. V přehazované se naše škola pravidelně umisťuje na medailových pozicích. A letošní stříbrné místo je velký úspěch.

O krásné 2. místo se zasloužily: Simona Poláková, Anna Čekalová, Vendula Haklová, Štěpánka Hanzlová, Sofia Fiedlerová, Nela Zemanová, Kateřina Vaníčková, Anna Podaná