Pohodlný postup obou týmů do okresního finále ve florbalu

Oba naše druhostupňové chlapecké týmy se bez větších problémů probojovaly do okresního finále ve florbalu, které se uskuteční v pátek 15. 12.

Vzhledem k velkému počtu přihlášených škol (u mladších 14, u starších 15) proběhla v každé kategorii nejprve okrsková kola, ze kterých se kvalifikovaly do čtyřčlenného okresního finále dvě nejlepší školy. Na řadu přišli jako první ve čtvrtek 23. 11. mladší žáci, kteří obsadili druhé postupové místo, když porazili 4:0 Jílové, 6:0 Želenice, 3:0 Vojanovku, 6:0 Boletice, 4:1 Březiny a jedinkrát prohráli 1:4 proti Dr. Tyrše.

Ještě lépe si vedli starší žáci, kteří o týden později (30. 11.) přehráli všechny své soupeře a do okresního finále budou vstupovat jako největší favorit na okresní titul. Zaznamenali plný počet 21 bodů při skóre 22:1, když porazili 2:0 Dr. Tyrše, 4:0 Na Stráni, 2:0 Želenice, 2:0 Bynov, 3:1 Březiny, 2:0 Boletice a 7:0 Jílové.

Sestava mladší: Kokoška – Horn, Bejšovec, Kukla, Abtrachimov, Lauko, Zelingr, Vorel, Zedník

Sestava starší: Hejna, Piálek – Trčka, Pšenička, Šedivý, Vondráček, Závěrka, Tichý, Nácar, Vait, Dufek