Okresní finále ve stolním tenisu

Naši žáci se ve čtvrtek 14. prosince zúčastnili turnaje ve stolním tenisu.

Akce se konala v hale SKST a zúčastnilo se jí celkem 8 škol. Jednalo se o soutěž týmů a soutěžilo se ve čtyřech kategoriích – mladší a starší chlapci, mladší a starší dívky.

Nejlepšího výsledku dosáhla starší děvčata. Po suverénním vítězství ve skupině dívky přehrály i skvěle hrající žákyně ZŠ Komenského a zaslouženě slavily vítězství. Obě kategorie chlapců prohrály ve skupině své zápasy s gymnáziem Česká Kamenice, a tak byli chlapci odsouzeni k boji o 3. místo. Mladší chlapci svůj zápas zvládli a po skvělém týmovém výkonu si odvezli bronzové medaile. Dobrý výkon starších žáků na soupeře (ZŠ Dr. Miroslava Tyrše) v boji o třetí místo nestačil a skončili tak těsně pod stupni vítězů. Stejně dopadla i dvojice mladších dívek, která skončila rovněž na nepopulárním 4. místě.

Sestava: mladší dívky – Čekalová, Vilacká; starší dívky – Ohnesorge, Martinová; mladší chlapci – M. Šulc, V. Polák, Rejthar; starší chlapci – Hudeček, Bastl, Machač