Mladí futsalisté ve finále divize Severní Čechy

Naši futsalisté z 6. a 7. tříd vybojovali postup mezi 3 nejlepší školy Ústeckého a Libereckého kraje, když ve středu 29. 11. bez větších problémů přehráli své soupeře.

Turnaj 2. kola se odehrál v České Lípě za účasti vítězných škol z prvního kola soutěže - naší školy, ZŠ E. Beneše Varnsdorf a Horní Police. Naši kluci neměli povedené vstupy do zápasů a v obou svých duelech inkasovali jako první. Pak ovšem svými kvalitami převyšovali své soupeře a bez větších problémů přehráli nejprve Varnsdorf 8:3 a poté deklasovali Horní Polici 14:2. Postoupili tak do finále Divize D – Severní Čechy (Ústecký a Liberecký kraj), které proběhne až po Novém roce.

Sestava: Kokoška, Horn – Tůma, Žák, Dufek, Abtrachimov, Hřebík, Lauko, Černý, Zelingr, Kukla