Jarní kvalifikace na Jr. NBA

V pátek 17. května 2024 se naši basketbalisté především ze 4. tříd kvalifikovali do nejprestižnější basketbalové školní soutěže Jr. NBA.

V Armex sportcentru, Maroldova se odehrály zápasy dvou skupin, ve kterých bojovaly školy z Děčína, Teplic a Litoměřic. ZŠ Kamenická hrála ve skupině se ZŠ Máchova, Teplice sportovní škola a Litoměřice, Havlíčkova.

První zápas s Máchovkou nenechali naši hráči a hráčky nic náhodě a ukořistili vysokou výhru 36:0. Na teplickou sportovní školu se čekalo, ale po zjištění aktuálních informací jsme za kontumovaný zápas získali také 2 body. Nakonec jsme za ohromného povzbuzování fanoušků dosáhli 2 bodů i s litoměřickými, výhrou 28:4.

Do podzimní části Jr. NBA tedy postupujeme z prvního místa. V příštím školním roce na podzim se bude konat již sedmý ročník Jr. NBA League. A utká se v něm o titul 60 nejlepších škol v republice, mezi které patříme nyní i my!

Gratulace všem!

Sestava: Bartl, Konfrštová, Nehasilová, Tesař, Dvořák, Čeleda, Rousek, Jožáková, Pondělíková, Brož, Pospíšil, Průša, Janeček, Langl