Florbalisté z prvního stupně druzí v okresu

Okresní kolo florbalového Think Blue Cupu, ve kterém jsme v loňském školním roce dosáhli obrovského úspěchu v podobě druhého místa na mistrovství republiky, se uskutečnilo ve středu 26. 11. v tělocvičně ZŠ Dr. Tyrše. Zúčastnilo se ho 6 škol, které se utkaly systémem každý s každým, hrálo se 13 minut.

Kemenická postupně zdolala Komenčák 5:0, Březovku 3:2, Varnsdorf 8:1 a Želenice 4:2. V posledním zápasu turnaje nás pak čekal největší favorit – domácí Vrchličák, který všechny své soupeře zdolal vysokým rozdílem. Po dvou rychlých brankách to vypadalo, že i my prohrajeme o několik gólů. Poté ovšem Kamenická, především zásluhou naší první trojice a dobře chytajícího Honzy Chadraby, ukázala, že svou kůži neprodá lacino. Donutili jsme jako jediní na turnaji kluky z Vrchličáku makat až dokonce a po krásném utkání jsme nakonec prohráli pouze o jedinou branku 3:4. Vzhledem k velkému rozdílu v tréninkových podmínkách (velikost tělocvičny) na obou školách je to rozhodně velký úspěch!

Sestava: Chadraba – Lána, Tichý, Navrkal – Abtrachimov, Pšenička, Tůma – Holešinšký, Horn, Zavadilová