Dvojnásobný úspěch Kamenické v malém fotbalu

Deštivý čtvrtek 15. 10., to byl termín konání okresního kola v malé kopané.

Dějištěm turnaje bylo naštěstí, ve čtvrtečním Mrakomorem seslaném počasí, hřiště FK Junior u děčínského Lidlu, které nabízí umělou trávu.

Pro naši školu se mi podařilo zajistit místa pro dva týmy, dohromady jich mělo být 8. Varnsdorf ovšem bez omluvy nedorazil, takže jedna skupina byla o čtyřech týmech, druhá o třech. První dva postupovaly do „semi“, pak utkání o umístění.

Tým Kamenická A ovládl svou skupinu po vítězstvích 6:0 nad ZŠ Na Stráni, 6:0 s Březovkou a 4:0 s Máchovkou B. Mančaft Kamenická B skvěle vykročil do turnaje vítězstvím 3:0 proti Bynovu, pak prohrál po řadě neproměněných příležitostí s pořádající Máchovkou A. Semifinále tak nabídlo přátelský souboj spolužáků z Kamenické, který ovládlo podle předpokladů naše „áčko“.

V soubojích o medaile, které probíhaly současně, pak oba naše týmy uspěly. B tým porazil v utkání o bronz Březovku v poměru 2:1. A tým si pak po finálovém vítězství 3:1 nad Máchovkou A zajistil zlaté placky a postup do krajského finále.

„A“ – Šedivý – Vondráček, Lána, Pšenička, Nácar, Čáp, Cohla

„B“ – Dítě – Pekař, Hejna, Dufek, Trčka, Závěrka, Znamínko