Dvě stříbra mladších žákyň

Mladší žákyně ZŠ Kamenická získaly stříbrné medaile v okresních kolech přehazované a florbalu.

Dne 26.11.2015 se naše žákyně zúčastnily okresního kola v přehazované. Z celkem jedenácti družstev se umístily na krásném druhém místě. Vítězství jim sice uniklo o pouhé dva body a tudíž i postup do krajského finále, ale sehrály velmi suverénní sety, kde prodaly veškeré své zkušenosti a dovednosti a za to jim mnohokrát děkujeme za reprezentaci naší školy a gratulujeme.

Sestava: Bartáková, Drápalíková, Haluzová, Novotná, Tylová, Lepilová, Jaborová, Janů, Hodboďová, Gajdová

Dne 3.12.2015 se naše žákyně zúčastnily dalšího okresního kola a to ve florbalu. Zápasů sehrály celkem šest, z toho čtyři vítězné, jednu remízu a jednu prohru 1:2. Všechny zápasy byly velice napínavé a emocionální. K závěru se tzv. karty zamíchaly a děvčata hrála o vítězství. Bohužel jim chyběly pouhé dva body na postup do krajského finále a tak se umístily na krásném druhém místě. Všem gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Sestava: Bartáková, Haluzová, Tylová, Janů, Maniurová, Hodboďová, Sedláčková, Zavadilová, Chvojková