Velký futsalový úspěch starších žáků

V uplynulých dnech proběhlo 2. kolo Školské futsalové ligy také za účasti našich mladších i starších žáků.

Mladší žáci po postupu z prvního kola cestovali k zápasům kola druhého v úterý 17. 1. do České Lípy. V prvním utkání dost smolně podlehli Horní Polici 2:3, když neproměnili hromadu šancí na vítězství. Do druhého utkání proti jasnému favoritovi, teplické fotbalové škole Edisonova, jsme šli s taktikou nedostat příliš mnoho branek. Po bezbrankovém poločasu jsme nakonec podlehli přijatelně 0:4. V posledním vystoupení jsme si pak gólem v posledních vteřinách připsali výhru nad silným Hrádkem nad Nisou v poměru 2:1.

O poznání lépe si pak vedli ve středu 18. 1. starší žáci, kteří v tělocvičně na Vrchličáku vybojovali postup do divizního finále, ve kterém se utkají 3 nejlepší školy z Ústeckého a Libereckého kraje. Kluci předvedli skvělé výkony především v prvních dvou zápasech. V prvním zdolali domácí Vrchličák vysoko 5:1, v tom druhém pak silný celek Slovanka Česká Lípa po bezchybném výkonu dokonce 7:0. S jistotou postupu pak kluci v posledním zápasu nepodali podobně týmový výkon jako ve dvou předešlých a výsledkem byla remíza 2:2 se ZŠ 28. října Česká Lípa.

Mladší žáci: Strnad – Rejthar, Hrubeš, Novák, Kodera, Turek, Tkáč, Havlík

Starší žáci: Čebiš – Pekař, Riedl, Hudeček, Svoboda, Dej, Hruška, Lžíčař