Dvě zlata, stříbro a bronz ve stolním tenisu

V úterý 22. 11. se po dvouleté odmlce opět uskutečnilo okresní finále ve stolním tenisu.

Soutěž se odehrála tradičně v tělocvičně SKST Děčín za účasti pěti škol (Vrchličák, Březovka, Na Stráni, Gymnázium Č. Kamenice). Kluci hráli ve tříčlenných družstvech, děvčata ve dvoučlenných. V každém zápasu se vždy odehrály nejprve dvouhry (u kluků 3, u děvčat 2), následovala čtyřhra a po ní opět dvouhry. Zápas končil u kluků čtvrtým vyhraným utkáním, u děvčat třetím.

Mladší dívky (Ohnesorge, Spišáková) obsadily 3. místo, o příčku lepší pak byli mladší žáci (Rejthar, Zavřel, Polák).

Zlaté medaile pak vybojovala ZŠ Kamenická v obou nejstarších kategoriích. Starší žákyně hrály v sestavě Martinová a Viková. Starší kluci pak reprezentovali v sestavě Trčka, Hudeček a Švarc.