DĚČÍNSKÝ SKŘIVÁNEK 2023 V KRAJSKÉM KOLE

Po letech covidu se vracíme do Karlových Varů s nejlepšími zpěváky kraje. V krajském kole jsme uspěli na výbornou.

Nejlepší zpěváky kraje najdete na naší škole. Tento trend je dlouhodobý a není tedy žádným překvapením, že po tříleté odmlce v soutěži míří tři naši nejlepší opět do Varů na celostátní finále. Všichni naši zpěváci v krajském klání získali za svá vystoupení ocenění.

Kategorie A1 sólo: 3. místo  Marek Uhrecký

Kategorie A1 duo: 1. místo Hana Havelková, Veronika Havelková

Kategorie A2 sólo (ZUŠ): 2. místo Zdeněk Hanuš (získal zároveň titul největší talent soutěže)

Kategorie B sólo: 1. místo Kristýna Dudová, 2. místo Klára Petra Čermáková

Kategorie B duo: 1. místo Eliška Halgašová, Kristýna Dudová, 3. místo Alena Marková, Michaela Puffová, čestné uznání Klára Petra Čermáková, Petra Janečková

Poděkování za reprezentaci školy patří nejen vynikajícím zpěvákům, ale samozřejmě i sbormistryni naší školy paní Evě Zemanové za přípravu zpěváků na soutěž.