Čtvrté místo našich chlapců v krajském finále v přespolním běhu

Ve čtvrtek 13. 10. proběhlo v areálu ZŠ Mírová v Ústí nad Labem krajské finále v přespoláku.

Do něj se kvalifikovali naši chlapci z 8. a 9. ročníku vítězstvím v okresním kole a ani v tom krajském si nevedli špatně. Po cestě vlakem jsme si v rámci rozcvičení vyšlápli asi 500 schodů kolem ústecké knihovny k areálu ZŠ Mírová.  Na jejím rozlehlém a členitém pozemku se běžely tři těžké okruhy, které daly klukům opravdu zabrat. Opět se sčítala pořadí čtyř nejlepších závodníků a následně se školy seřadily podle součtů od nejnižšího. Naše družstvo ve složení Riedl, Svoboda, Pekař, Tůma, Dej a Procházka obsadilo v konkurenci osmi škol solidní 4. místo. Vynikl opět David Riedl, který v silné konkurenci doběhl na krásném třetím místě.