Zlato a postup mladších florbalistů, starší přidali stříbro!

Okresním finále vyvrcholily 6. 12. okresní florbalové soutěže chlapců i s povedeným vystoupením týmů z Kamenické.

Okresního finále se zúčastnily 4 nejlepší školy děčínského okresu v obou kategoriích (mladší a starší žáci), které si vybojovaly postup z okrskových kol. Hrálo se systémem každý s každým 1x16 minut hrubého času. Mladší žáci po přesvědčivých výkonech vyhráli rozdílem třídy všechny tři zápasy, za 48 minut hry ani jednou neinkasovali a zaslouženě postupují do krajského finále (to se bude hrát 8. 1. v Teplicích). Postupně zdolali 9:0 Březovku, 5:0 Komenčák a 4:0 ZŠ U Nemocnice Rumburk.

Starší žáci v prvním utkání porazili 6:2 ambiciózní Gymnázium Varnsdorf, ve druhém pak po vyrovnaném boji remizovali s domácím Vrchličákem 2:2. Po naší výhře 5:2 nad Velkým Šenovem pak rozhodovalo o postupujícím do krajského finále skóre, které nakonec bohužel hovořilo v náš neprospěch. Přesto se jedná v konkurenci 14 škol (mladší žáci) respektive 16 škol (starší žáci) o další skvělé úspěchy naší školy!

Mladší žáci: Váca M., Váca Z., Trčka, Pšenička, Derenin, Krtil, Svoboda, Dej, Šafařík, Trojan

Starší žáci: Hammerle – Horn, Tůma, Abtrachimov, Bejšovec, Kukla, Lauko, Vorel, Kokoška