Zápisové lístky na SŠ - ještě jednou

Vzhledem k množícím se dotazům přinášíme ještě jednou informace, které byly zaslány rodičům i dětem na adresy:

Pokyny k zápisovému lístku:

- zápisové lístky jsou již připraveny v kanceláři školy k vyzvednutí (vchod z Brožíkovy ulice)

- převzetí je nutné podepsat – každý zápisový lístek je na konkrétní jméno s určitým číslem. Vyzvednout lístek může rodič nebo žák v době od 7.00 do 13.00 každý pracovní den

- nemusíte spěchat – čas převzetí je až do 6. dubna 2021 (MŠMT posunulo termín - viz článek na jiném místě webu)

- zápisový lístek slouží k odevzdání na jednu zvolenou střední školu po vyrozumění, že jste přijatí, aby střední školy věděly, kterou jste si vybrali (podávali jste dvě přihlášky)

- na střední školu zápisový lístek odevzdáte do 10 pracovních dní od oficiální informace, že jste přijati

- nezapomeňte zápisový lístek vyplnit

- pokud máte nějaké dotazy, napište výchovné poradkyni školy dotaz do Bakalářů