Tři postupy kluků z Kamenické v jednom týdnu!!!

Tři turnaje a tři postupy Kamenické, takový je sportovní účet minulého týdne…

V úterý 19. 11. nastoupili k okresnímu kolu ve florbalu za účasti 8 škol žáci z 1. stupně naší školy a po dobrých výkonech postoupili opět po roce do krajského finále. Kamenická ve skupině zdolala 10:0 Verneřice, 6:3 Šluknov a 10:1 Varnsdorf. V semifinále si pak kluci zajistili postup do kraje (ten si zajistili oba finalisté) po výhře 9:1 nad Rumburkem. Ve finále jsme pak po dobrém výkonu těsně podlehli florbalistům ze ZŠ Dr. Tyše.

Sestava: Burger, Hruška – Pekař, Hudeček, Petr, Svoboda, Zavřel, Riedl, Král

Ve čtvrtek 21. 11. vyrazili do České Lípy naši futsalisté z 8. – 9. tříd k utkáním 2. kola Školské futsalové ligy. Po vítězstvích nad D. Poustevnou 8:2, D. Policí 10:2 a Č. Lípou 4:0 si naši kluci zajistili postup do divizního finále.

Sestava: Horn – Abtrachimov, Žák, Tůma, Kukla, Lauko, Vorel, Tran, Šedivý

O den později, v pátek 22. 11., nastoupila pětice úspěšných futsalistů doplněná o další kluky do okrskového kola „Jih“ ve florbalu straších žáků. Ti si, stejně jako jejich mladší spolužáci o týden dříve, zajistili postup do okresního finále z 2. místa v konkurenci 8 škol. Po vítězství ve skupině A, kde porazili 3:1 Komenského, 6:0 Benešov a 4:0 Na Stráni, zvládli kluci i zápas proti Březové (3:0). Jedinou porážku pak zaznamenali kluci v zápasu dvou již jasně postupujících škol proti pořádající Dr. Tyrše.

Sestava: Hammerle – Horn, Trčka, Pšenička, Bejšovec, Kukla, Abtrachimov, Tůma, Vorel, Zedník, Ryšavý