Skvělé 3. místo prvostupňových florbalistů v krajském finále SLZŠJ

V úterý 26. 3. vybojovali kluci ze 4. a 5. tříd na ústecké ZŠ Rabasova fantastické bronzové medaile.

Krajského finále se zúčastnilo 7 nejlepších škol Ústeckého kraje, které byly rozděleny do dvou skupin. Týmy z prvních míst prošly rovnou do semifinále, školy umístěné na 2. a 3. místech musely absolvovat čtvrtfinále. Hrálo se systémem 3 + 1, zápasy 2x8 minut hrubého času. Kamenické chyběli Pekař a Hudeček a kluci ze 3. tříd bohužel tým dle pravidel doplnit nesměli. Všech pět hráčů do pole si tak sáhlo až na dno sil a zaslouží velkou pochvalu. Ve skupině Kamenická zdolala ústeckou ZŠ Č. Mládeže 5:3 a Litoměřice 6:1, poté prohrála s chomutovskou hokejovkou 2:6. Ve čtvrtfinále si kluci poradili po výborném výkonu s Podbořany v poměru 6:0, v semifinále jsme pak bohužel podlehli Teplicím 2:6. Vysilující maraton čtyř zápasů v řadě pak ukončil náš souboj o bronzové medaile, opět proti ústecké ZŠ Č. Mládeže. Stejně jako ve skupině jsme zápas zvládli a po vítězství 7:4 převzali kluci pohár za 3. místo a bronzové medaile. Gratulace!!!

Sestava: Burger, Hruška – Trčka, Dej, Trojan, Svoboda, Riedl